€8.20

5 VEIDI, KĀ PANĀKT, LAI VIENKĀRŠS APĢĒRBS IZSKATĪTOS STILĪGI. Veidojam Imidžu ar Detaļu Palīdzību.

0 ratings
Buy this

5 VEIDI, KĀ PANĀKT, LAI VIENKĀRŠS APĢĒRBS IZSKATĪTOS STILĪGI. Veidojam Imidžu ar Detaļu Palīdzību.

€8.20
Aija Voitkāne
0 ratings

Ļoti bieži ir tā, ka vienkāršs apģērbs var likties mazliet garlaicīgs, vai ne? Jā, tas ir drošs, to vienmēr ir viegli un vienkārši izvēlēties, bet maz ticams, ka tas piesaistīs apkārtējo uzmanību... Ja Tev ir vēlēšanās pārvērst vienkāršo elegantajā, šajā vebinārā runāsim (un uzzināto praktiski pielietosim) par veidiem, kā Tavā esošajā garderobē ieviest daudz aizraujošu elementu.

Lai ik pa laikam sev radītu jaunus, modernus komplektus, izrādās, nav obligāti katru nedēļu apmeklēt apģērbu veikalus. Absolūti gana, ja Tavā arsenālā ir pietiekoši daudz aksesuāru.

Jā, ir sievietes, kas saprot, ka tad, kad ir izveidota bāzes garderobe, gudrāk ir tērēt naudu dažādu oriģinālu aksesuāru un rotu iegādei. Un ticiet, viņas izskatās daudz stilīgāk un dažādāk, nekā tās sievietes, kuru skapji no apģērbiem burtiski lūzt, bet galvenais dienas jautājums joprojām ir "nav ko vilkt mugurā".

Mēs taču zinām, ka dzīves jēga ļoti bieži ir paslēpusies sīkumos un mūsu dzīvi dažādu padara tieši mazās un bieži vien nepamanāmās lietas. Tāpēc šajā vebinārā runāsim tieši par tām...

Vebinārā runāsim par:

  • Aksesuāru krāsa.
  • Aksesuāru forma.
  • Aksesuāru stils.
  • Aksesuāru daudzums.
  • Svarīgi padomi, kā pareizi izvēlēties un nēsāt aksesuārus.
  • Bāzes garderobes aksesuāri, kuriem noteikti ir jābūt arī Tavā skapī.
  • Aksesuāru izmantošanas noteikumi.


Kādas dalībnieces Janas atsauksme pēc šī vebināra: 

Gribu pateikt lielu PALDIES par vakardienas vebināru!!! Kā arvien tas bija aizraujoši, vērtīgi un interesanti! Soli pa solim rodas izpratne un sāk veidoties kopaina. Esmu novērojusi, ka vispirms, pēc tādas koncentrētas informācijas uzņemšanas kā, piem., vebināros ir tāda kā eiforijas un milzu "a-hā!" sajūta, kas diemžēl pēc neilga laika pagaist. Bet tad, pēc kāda ilgāka laika, viss nosēžās un saliekās pa vietām un nāk tā patiesā izpratne un tā tad ir uz palikšanu! Nu kaut kā tā :)

Gribu atsevišķi pateikties par vērtīgo materiālu PDF formātā! Tie tik ļoti noder, jo 1x dzirdētais un skatītais diemžēl diezgan ātri izplēn no atmiņas. Tāpēc man šie PDF materiāli ir kā vesela bagātību krātuve, ko lietoju atkal un atkal.

Noteikti piedalīšos kādā saistošā vebinārā arī turpmāk, tāpēc saku vēlreiz PALDIES un līdz citai reizei! Ar labākajiem novēlējumiem, Jana 

Buy this

Jūs saņemsiet 2 materiālus: video ierakstu un prezentācijas PDF materiālu.

Powered by