Mini-vebināra "GALVENIE BIŽUTĒRIJAS IZVĒLES LIKUMI" ieraksts.

€5.20
0 ratings

Šo vebināru vada:

Atšķirībā no klasiskajām dārgajām rotaslietām, bižutērija tiek radīta kā īpaši moderns, konkrētas modes sezonas aksesuārs. Tās galvenais mērķis - radīt modernu tēlu, savukārt, dārgmetālu juvelierizstrādājumus pircēji uztver drīzāk kā kolekcionēšanas vai investīcijas objektus.

Daudzi bižutērijas izstrādājumi var izmaksāt vairāk nekā dažs labs dārgmetālu izstrādājums. Mūsdienās bižutērijas ražošanai izmanto ļoti plašu materiālu klāstu, tai skaitā augstas kvalitātes kristālus un cirkonu, kas nemaz nav sliktāki par dimantiem un pusdārgakmeņiem. Dažos izstrādājumos izmanto dažādus dabas materiālus - koku, ādu, mākslīgās vai saldūdens pērles, perlamutru utt.

Starp citu, bižutēriju ļoti bieži izvēlas arī slavenības un pirmās lēdijas. Pareizi izvēlēta bižutērija jebkuru sievieti var pārveidot un viņas tēlu padarīt holistisku un pabeigtu. Izvēloties rotaslietas, mums jāatceras, ka tās gan jāpielieto, gan jānēsā ir pareizi.

Neveiksmīgi piemeklēta bižutērija stilu var sabojāt, bet kopējā tēlā ieviest disharmoniju.

Tāpēc šī mini-vebināra tēma būs tieši par bižutēriju, jo, ja mēs iemācīsimies to nēsāt pareizi, mūsu skapjos būs gana pat ar pavisam nedaudziem bāzes apģērbiem vien.

Šajā mini-vebinārā Tu uzzināsi:


I want this!
Copy product URL
€5.20

Mini-vebināra "GALVENIE BIŽUTĒRIJAS IZVĒLES LIKUMI" ieraksts.

0 ratings
I want this!